New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Nikos Greek Taverna

Nikos Greek Taverna

Nikos Greek Taverna

store rating 96% Very Good
9,99 RON
Schedule for 11:00

PESTE

PESTE PROASPAT LA GRATAR
-20%
biban de mare 500 gr
72,80 RON 91,00 RON
GAVROS PRAJIT
-20%
gavros prajit 200 gr
28,00 RON 35,00 RON
SARDINA IN STIL GRECESC
-20%
sardine, usturoi, lamaie, oregano,ulei de masline extra virgin 200 gr
27,20 RON 34,00 RON

Browse similar stores in these categories:

Your glovo

Frequently asked questions

Як замовити доставку із закладу «Nikos Greek Taverna» у м. Bucharest?
Щоб замовити доставку із закладу «Nikos Greek Taverna» у м. Bucharest, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Greek”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Nikos Greek Taverna» до вашого району м. Bucharest. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Bucharest. Що можна замовити у закладі «Nikos Greek Taverna»?
Заклад «Nikos Greek Taverna» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Nikos Greek Taverna» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Bucharest. Скільки коштує доставка із закладу «Nikos Greek Taverna»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Nikos Greek Taverna» при замовленні у м. Bucharest, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Bucharest. Скільки займає доставка із закладу «Nikos Greek Taverna»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Nikos Greek Taverna» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
В який час можна замовляти доставку із закладу «Nikos Greek Taverna»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Nikos Greek Taverna’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.