Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Boss Mini Burgers

Întrebări frecvente

Як замовити доставку із закладу «Boss Mini Burgers» у м. București?
Щоб замовити доставку із закладу «Boss Mini Burgers» у м. București, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Burgeri”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Boss Mini Burgers» до вашого району м. București. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті București. Скільки коштує доставка із закладу «Boss Mini Burgers»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Boss Mini Burgers» при замовленні у м. București, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи бере участь заклад «Boss Mini Burgers» у програмі Prime?
Nu. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Boss Mini Burgers»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Boss Mini Burgers’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «Boss Mini Burgers» від інших клієнтів?
Заклад «Boss Mini Burgers» рекомендує багато клієнтів (93%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.