Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Adaugă-ți adresa

Glovo Express

Glovo Express

store promotion -45% unele articole
store rating 98%
store rating
17,99 RON
Glovo Prime
Prime

Aircash MasterCard - prepaid card

Merry Durex!

glo, Vuse & Țigări BAT

glo
Dunhill, Vogue, Kent, Pall Mall, Rothmans

Fructe și legume

Carne și mezeluri

Caută magazine similare din această categorie:

Comanda ta

Întrebări frecvente

Як замовити доставку із закладу «Glovo Express» у м. București?
Щоб замовити доставку із закладу «Glovo Express» у м. București, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Supermarket”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Glovo Express» до вашого району м. București. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті București. Що можна замовити у закладі «Glovo Express»?
Заклад «Glovo Express» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Glovo Express» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті București. Скільки коштує доставка із закладу «Glovo Express»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Glovo Express» при замовленні у м. București, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Glovo Express» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Glovo Express» у програмі Prime?
Nu. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!