Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Adaugă-ți adresa

Jamoneria by Alioli

Întrebări frecvente

Як замовити доставку із закладу «Jamoneria by Alioli» у м. București?
Щоб замовити доставку із закладу «Jamoneria by Alioli» у м. București, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Băuturi”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Jamoneria by Alioli» до вашого району м. București. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті București. Що можна замовити у закладі «Jamoneria by Alioli»?
Заклад «Jamoneria by Alioli» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Jamoneria by Alioli» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті București. Скільки займає доставка із закладу «Jamoneria by Alioli»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Jamoneria by Alioli» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Jamoneria by Alioli» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Які товари доступні у закладі «Jamoneria by Alioli»?
У закладі «Jamoneria by Alioli» можна замовити товари з категорії «Băuturi». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста București, що працюють у категорії «Băuturi».