Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Adaugă-ți adresa

Shushu Tabacco & Drinks

Shushu Tabacco & Drinks

store rating 93% Foarte bine
16,99 RON
Glovo Prime
Prime

square icon

Secțiuni

El Libertad Rum

EL LIBERTAD HEAVEN APPLE PIE 0,7 / 35%
127,00 ₴

Caută magazine similare din aceste categorii:

glovo-ul tău

Întrebări frecvente

Я зараз у місті București. Скільки коштує доставка із закладу «Shushu Tabacco & Drinks»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Shushu Tabacco & Drinks» при замовленні у м. București, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті București. Скільки займає доставка із закладу «Shushu Tabacco & Drinks»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Shushu Tabacco & Drinks» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Shushu Tabacco & Drinks» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Shushu Tabacco & Drinks» у програмі Prime?
Nu. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Shushu Tabacco & Drinks»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Shushu Tabacco & Drinks’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.