Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Vicii Shop

glovo-ul tău

Întrebări frecvente

Я зараз у місті București. Скільки коштує доставка із закладу «Vicii Shop»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Vicii Shop» при замовленні у м. București, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті București. Скільки займає доставка із закладу «Vicii Shop»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Vicii Shop» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Vicii Shop» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Які оцінки отримує заклад «Vicii Shop» від інших клієнтів?
Заклад «Vicii Shop» рекомендує багато клієнтів (98%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.
Чи існує у закладі «Vicii Shop» мінімальна сума замовлення?
Так, у закладі «Vicii Shop» встановлено мінімальну суму товарів у кошику. Проте не хвилюйтеся — при замовленні на меншу суму вам доведеться оплатити додатковий збір, але доставка вашого замовлення Glovo буде здійснена в будь-якому випадку!