Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Hervis
Momentan, acest magazin este închis. Cauți ceva similar?

glovo-ul tău

Întrebări frecvente

Як замовити доставку із закладу «Hervis» у м. Timișoara?
Щоб замовити доставку із закладу «Hervis» у м. Timișoara, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Sport”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Hervis» до вашого району м. Timișoara. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Чи пропонує заклад «Hervis» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Hervis» у програмі Prime?
Nu. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які товари доступні у закладі «Hervis»?
У закладі «Hervis» можна замовити товари з категорії «Sport». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Timișoara, що працюють у категорії «Sport».
Чи існує у закладі «Hervis» мінімальна сума замовлення?
Так, у закладі «Hervis» встановлено мінімальну суму товарів у кошику. Проте не хвилюйтеся — при замовленні на меншу суму вам доведеться оплатити додатковий збір, але доставка вашого замовлення Glovo буде здійснена в будь-якому випадку!