Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Hervis

glovo-ul tău

Întrebări frecvente

Як замовити доставку із закладу «Hervis» у м. Timișoara?
Щоб замовити доставку із закладу «Hervis» у м. Timișoara, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Sport”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Hervis» до вашого району м. Timișoara. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Timișoara. Скільки коштує доставка із закладу «Hervis»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Hervis» при замовленні у м. Timișoara, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Hervis» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Hervis»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Hervis’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які товари доступні у закладі «Hervis»?
У закладі «Hervis» можна замовити товари з категорії «Sport». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Timișoara, що працюють у категорії «Sport».