New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

Grill Ranković

Grill Ranković

Grill Ranković

store rating 96% Very Good
199,99 дин.

Translate product list into English

Schedule for 9:00

PRILOZI

Onion rings
200 g
370,00 дин.
Pomfrit
200 g
290,00 дин.
Kajmak
70 g
150,00 дин.
Somun
1 komad
130,00 дин.

Browse similar stores in these categories:

Your glovo

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z Grill Ranković w mieście Belgrade?
Aby zamówić dostawę z Grill Ranković w mieście Belgrade, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Chicken”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Grill Ranković w mieście Belgrade jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z Grill Ranković w mieście Belgrade?
Opłatę za dostawę z Grill Ranković w mieście Belgrade możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Czy Grill Ranković oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Kiedy mogę zamówić dostawę z Grill Ranković?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia Grill Ranković’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.
Jak klienci oceniają Grill Ranković?
Przykładowo Grill Ranković ma polecenia od 96% klientów, którzy zamawiali tam swoje glovo. Złóż zamówienie i przekonaj się, czy mieli rację.