New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

McDonald's

McDonald's

McDonald's

store rating 96% Very Good
179,99 дин.
Glovo Prime
Prime

Translate product list into English

DESERTI

McFlurry Baci
380,00 дин.
McFlurry Plazma čokolada
380,00 дин.
McFlurry Plazma karamel
380,00 дин.
McFlurry Plazma nugat
380,00 дин.
McFlurry Plazma jagoda
380,00 дин.
McFlurry M&M's
380,00 дин.
Oreo Muffin
310,00 дин.
Muffin čoko
310,00 дин.
Pita borovnica cheesecake
250,00 дин.
Oreo krofna
230,00 дин.
Vanilla krofna
230,00 дин.
Pita jabuka
230,00 дин.

Browse similar stores in these categories:

Your glovo

Frequently asked questions

Як замовити доставку із закладу «McDonald's» у м. Novi Sad?
Щоб замовити доставку із закладу «McDonald's» у м. Novi Sad, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «American”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «McDonald's» до вашого району м. Novi Sad. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Novi Sad. Скільки коштує доставка із закладу «McDonald's»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «McDonald's» при замовленні у м. Novi Sad, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
В який час можна замовляти доставку із закладу «McDonald's»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «McDonald's’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «McDonald's» від інших клієнтів?
Заклад «McDonald's» рекомендує багато клієнтів (96%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.
Які товари доступні у закладі «McDonald's»?
У закладі «McDonald's» можна замовити товари з категорії «American». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Novi Sad, що працюють у категорії «American».