New here? Sign up for the chance of winning a free delivery.

McDonald's

McDonald's

McDonald's

store rating 93% Very Good
139,99 дин.
Glovo Prime
Prime

Translate product list into English

POMFRIT I SIR

Mocarela štapići 5kom
510,00 дин.
Veggie Patty
450,00 дин.
Mocarela štapići 3kom
350,00 дин.
Iks-Oks krompirići
350,00 дин.
Veliki pomfrit
310,00 дин.
Srednji pomfrit
270,00 дин.
Junior pomfrit
210,00 дин.

Browse similar stores in these categories:

Your glovo

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z McDonald's w mieście Subotica?
Aby zamówić dostawę z McDonald's w mieście Subotica, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. American”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z McDonald's w mieście Subotica jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Jak długo trwa dostawa z McDonald's w mieścieSubotica?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z McDonald's możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Kiedy mogę zamówić dostawę z McDonald's?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia McDonald's’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.
Jak klienci oceniają McDonald's?
Przykładowo McDonald's ma polecenia od 93% klientów, którzy zamawiali tam swoje glovo. Złóż zamówienie i przekonaj się, czy mieli rację.
Jakie produkty można zamawiać z McDonald's?
McDonald's oferuje produkty w kategorii „American”. Zobacz listę produktów powyżej i sprawdź, co możesz zamówić. Nie zapomnij, by sprawdzić ofertę innych punktów z kategorii American w mieście Subotica.