CineStar Cinemas

CineStar Cinemas

CineStar Cinemas

Besplatna dostava za prvu narudžbinu
store rating 92%
store eta -
store rating
249,00 дин.
Besplatno
Glovo Prime
Prime
square icon

Odeljci

Pregledaj slične prodavnice u ovoj kategoriji:

Tvoja narudžbina

Česta pitanja

Як замовити доставку із закладу «CineStar Cinemas» у м. Novi Sad?
Щоб замовити доставку із закладу «CineStar Cinemas» у м. Novi Sad, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Slatkiši”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «CineStar Cinemas» до вашого району м. Novi Sad. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Novi Sad. Скільки коштує доставка із закладу «CineStar Cinemas»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «CineStar Cinemas» при замовленні у м. Novi Sad, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Novi Sad. Скільки займає доставка із закладу «CineStar Cinemas»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «CineStar Cinemas» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «CineStar Cinemas» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «CineStar Cinemas» у програмі Prime?
Ne. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!