Puzata Hata / Пузата Хата

Puzata Hata / Пузата Хата

square icon

Разделы

Перші страви

Солянка м'ясна
360/30/4,5 г
98,00 ₴
Бульйон курячий з перепелиним яйцем
360 г
96,00 ₴
Борщ по-домашньому з м'ясом
390 г
86,00 ₴

Смотреть похожие заведения в этих категориях:

Ваш заказ

Часто задаваемые вопросы

Jak zamówić dostawę z Puzata Hata / Пузата Хата w mieście Днипро?
Aby zamówić dostawę z Puzata Hata / Пузата Хата w mieście Днипро, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Европейская”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Puzata Hata / Пузата Хата w mieście Днипро jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z Puzata Hata / Пузата Хата w mieście Днипро?
Opłatę za dostawę z Puzata Hata / Пузата Хата w mieście Днипро możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z Puzata Hata / Пузата Хата w mieścieДнипро?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Puzata Hata / Пузата Хата możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Kiedy mogę zamówić dostawę z Puzata Hata / Пузата Хата?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia Puzata Hata / Пузата Хата’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.
Jak klienci oceniają Puzata Hata / Пузата Хата?
Przykładowo Puzata Hata / Пузата Хата ma polecenia od 96% klientów, którzy zamawiali tam swoje glovo. Złóż zamówienie i przekonaj się, czy mieli rację.