Вы тут недавно? Регистрируйтесь и выигрывайте бесплатную доставку.

Добавьте свой адрес

Tikithai

Tikithai

store rating 95% Хорошо
29,00 ₴

Перевести список продуктов на русский

Веганське

Тофу чень лю
Солодке Тофу з горіхами кеш'ю в медово-часниковому соусі, з маринованим гарбузом кампіо, кунжутом, з паровим рисом Басматі
252,00 zł
Тофу чень ма
-20%
Пікантне Тофу з пасерованими ріпчастою цибулею, часником, цибулею порей, перцем чилі, зеленою цибулею, тушковане в соусі з перцю кочугару, сої та кунжутної олії, з паровим рисом Басматі
173,60 ₴ 217,00 ₴

Смотреть похожие заведения в этой категории:

Ваш заказ

Часто задаваемые вопросы

Jak zamówić dostawę z Tikithai w mieście Львов?
Aby zamówić dostawę z Tikithai w mieście Львов, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Азиатская”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Tikithai w mieście Львов jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Co mogę zamówić z Tikithai w mieście Львов?
Tikithai oferuje zróżnicowane artykuły. Spójrz na listę produktów i wybierz to, co chcesz zamówić z Tikithai.
Ile kosztuje dostawa z Tikithai w mieście Львов?
Opłatę za dostawę z Tikithai w mieście Львов możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Czy Tikithai oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Czy oferta Tikithai jest dostępna w Prime?
Нет. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!