Допомога та підтримка

Хто такі кур'єри Glover?

Кур'єри Glover — це незалежні кур'єри, які співпрацюють з нашою платформою. Це люди, в яких є вільний час, власний транспорт та смартфон і які заробляють кошти, допомагаючи вам отримати необхідні продукти або речі у максимально швидкий та ефективний спосіб.
Хочете стати кур'єром Glover? Чудово! Просто заповніть анкету за цим посиланням: glovoapp.com/en/glovers.

Як розмістити замовлення?

Оформити перше замовлення — це неймовірно просто. Ось що для цього потрібно:

(1) Відкрийте розділ «Управління способами оплати» у вашому профілі та додайте дебетову/кредитну картку.
(2) Перейдіть на головний екран і вкажіть адресу доставки. Виберіть правильне місто з випадаючого списку.
Якщо у вас є промо-код, не забудьте додати його, перш ніж оформити замовлення!

Тепер у вас є 3 опції:
(1) Замовити доставку з ресторану або магазину: ви можете вибрати одного з наших партнерів у будь-якій категорії.
(2) Надіслати будь-що: просто вкажіть пункти отримання та доставки.
(3) Замовити «будь-що»: вкажіть, що вам потрібно, і кур’єри Glovo зроблять все можливе, щоб доставити вам потрібну річ!
Щойно ви оформите замовлення, скориставшись наведеними вище інструкціями, кур’єр Glovo прийме ваше замовлення та доставить його за лічені хвилини.
Якщо вам потрібно додати кілька адрес доставки, оформіть замовлення на нашому веб-сайті glovoapp.com.

Скільки коштує доставка?

Вартість нашого сервісу залежить від відстані — чим меншу відстань долають наші кур’єри, тим нижча вартість доставки.

Для замовлень Glovo категорії «Кур’єр» та «Що завгодно» додаток обчислює вартість доставки на основі даних про відстань між пунктом отримання та адресою доставки та показує тільки загальну вартість доставки.
Для замовлень Glovo категорії «Що завгодно» ви побачите загальну суму до сплати, щойно кур’єр придбає замовлений товар.

Якщо ви здійснюєте замовлення в одному з наших закладів, що доступні у додатку, ви побачите вартість вашого замовлення до його підтвердження. Вартість доставки залежить від нашої угоди із закладом, в якому ви розміщуєте замовлення, — щоб дізнатися вартість доставки, натисніть на іконку закладу. Таким чином, ви знатимете загальну суму до сплати до моменту підтвердження замовлення.
У деяких випадках фактична вартість продуктів може відрізнятися від зазначеної у додатку. Якщо різниця становить менше ніж 30%, кур'єр Glovo автоматично здійснить покупку продуктів. Інформація про фактичну вартість буде вказана на квитанції про покупку, доданій кур'єром.
Однак, якщо різниця в ціні становить понад 30%, кур'єр зв'яжеться з вами і уточнить, чи згодні ви на здійснення покупки. (У разі доставки у нічний час до вартості кожного замовленого продукту додається додатковий сервісний збір. Його розмір залежить від міста і закладу. Точна інформація про розмір збору вказана на сторінці оплати в додатку.)

Сервіс Glovo працює у моєму місті?

Наразі сервіс Glovo працює у більш ніж 20 країнах і більш ніж 140 містах. Дивіться, де працює наш сервіс, на карті за посиланням: glovoapp.com/ua/map/.

Коли працює Glovo?

У більшості міст сервіс Glovo працює цілодобово. Однак, усі заклади працюють за власним розкладом, тому, навіть коли платформа Glovo доступна, певні заклади можуть бути зачиненими. Зображення закладів, які відчинені, повністю кольорові, а закладів, які зачинені, — сірого кольору.

Як запланувати замовлення та внести зміни до запланованого замовлення?

Планування замовлень ще ніколи не було таким простим! Ви можете запланувати замовлення і вибрати зручний для вас час доставки!
Якщо ви хочете внести зміни до запланованого замовлення або скасувати його, просто відкрийте заплановане замовлення і натисніть "Скасувати замовлення". Замовлення буде скасовано безкоштовно. Після скасування замовлення ви зможете розмістити нове замовлення, вибравши необхідні товари і вказавши інформацію для доставки.

Що мені можуть доставити?

За допомогою нашого додатка ви можете придбати будь-який продукт, доставити будь-що та навіть передати посилку у межах вашого міста. Ми можемо сходити замість вас в аптеку або купити вам взуття, доставити їжу або відправити замість вас посилку. Ми навіть привеземо вам ключі, якщо ви раптом забули їх.
Все, що ви забажаєте. За лічені хвилини.

Які транспортні засоби використовують кур'єри для доставки? Наскільки об'ємними можуть бути мої замовлення?

Наші кур’єри пересуваються на мотоциклах і велосипедах, а отже, вони можуть доставити вам все, що важить до 9 кг (3-4 пакети) та може поміститися у коробку розміром 40х40х30 см. Ми з радістю доставимо вам все, що завгодно, за умови, що замовлені вами продукти або пакунок для кур’єрської доставки, не перевищують вказані габарити.

Чи перевозите ви тварин?

Ми, звісно, хотіли б доставити вам і вашого домашнього улюбленця, але наразі ми не пропонуємо цей тип послуг. Сподіваємося, що в майбутньому ми пропонуватимемо і ці послуги...

Я хочу повернути товар. Що мені робити?

Ми передаємо ваші замовлення кур'єрам, які здійснюють покупку від вашого імені. Таким чином, ви є і покупцем, і кінцевим користувачем продукту. Запити на повернення та скарги щодо продукту користувачі повинні направляти безпосередньо у заклад (у разі, якщо ви використовували нашу платформу для замовлення продуктів McDonald's з випадаючого списку, зв'яжіться безпосередньо з Glovo).

Що таке Glovo?

Glovo — це додаток, завдяки якому ви можете замовити доставку найкращих продуктів у вашому місті за лічені хвилини. Просто скажіть нам, що вам потрібно, і ми доставимо це, де б ви не були.
Які продукти можна замовити? Їжу, смузі, гарячий обід з улюбленого ресторану... Ви навіть можете попросити нас привезти зарядний пристрій або ключі...
Загадайте бажання, і ми доставимо вам будь-що у вашому місті за лічені хвилини.

Як знайти те, що мені потрібно?

У верхній частині екрана є функція пошуку, за допомогою якої ви можете знайти будь-який продукт і будь-яку установу у вашому місті.

Як стати учасником Glovo Prime?

Ми безмежно раді, що ви хочете стати учасником програми Glovo Prime! Щоб оформити підписку й отримати доступ до всіх переваг нашої програми, просто ввійдіть у свій профіль в інтерфейсі Glovo Prime та натисніть «Оформити підписку й оплатити».

Що таке Glovo Prime і які її переваги?

Glovo Prime — це підписка, за допомогою якої ви можете отримати доступ до БЕЗКОШТОВНОЇ доставки з вибраних закладів та ексклюзивних промо-акцій. Список закладів, для яких діє підписка Prime, може змінюватися залежно від вашого місцерозташування. Підписка автоматично поновлюється щомісяця до тих пір, поки ви не скасуєте її. Підписка не містить жодних зобов'язань для вас як користувача, а отже, ви можете в будь-який момент скасувати її. (Доступно тільки в країні, де ви вперше оформили підписку Glovo Prime.)

Як відмовитися від розсилки новин Glovo?

Нам жаль, що ви більше не хочете отримувати повідомлення від нас. Якщо ви впевнені, що більше не хочете отримувати нашу розсилку новин, просто натисніть на посилання у нижній частині будь-якого нашого листа з розсилкою новин.

Як змінити номер телефону?

Змінити контактний номер Ви можете в інформації свого профілю. Після внесення змін Ви отримаєте код верифікації. Ваш номер буде змінено одразу після підтвердження цього коду. Якщо Ви не отримали код верифікації, будь ласка, зв'яжіться з нами наступним чином: Не стосується замовлення > Підтвердити мою особу > Підтвердити мій номер телефону.

Як змінити адресу електронної пошти?

Ви можете змінити адресу електронної пошти, пов’язану з вашим обліковим записом, в інформації свого профілю. Після зміни адреси електронної пошти ви отримаєте листа з запитом на верифікацію. Адресу електронної пошти буде змінено на нову одразу після верифікації.

Як змінити пароль?

Ви можете змінити пароль, пов’язаний з вашим обліковим записом, в інформації свого профілю. Після зміни пароля ви отримаєте відповідне сповіщення. Пароль буде змінено на новий одразу після підтвердження.

Я не можу увійти до свого облікового запису. Що я можу зробити?

У випадку, якщо ви втратили доступ до електронної адреси, пов'язаної з вашим обліковим записом Glovo, вам потрібно створити новий обліковий запис користувача з іншою електронною адресою, яка ще не активована на нашій платформі.

Якщо ви втратили доступ до номера телефону, пов'язаного з вашим обліковим записом Glovo, будь ласка, дотримуйтеся наведених нижче кроків:

  • Після входу в систему для підтвердження вашої особи буде надіслано код підтвердження на ваш номер телефону за допомогою SMS.
  • Якщо вам не вдається пройти перевірку 3 рази, натисніть на варіант "Звернутися до підтримки". Це відкриє чат з Службою підтримки.
  • Попросіть Службу підтримки дозволити вам змінити номер телефону, пов'язаний з вашим обліковим записом Glovo. Один з наших агентів надасть вам інструкції щодо наступних кроків.

Як змінити спосіб оплати?

Ви можете змінити основний спосіб оплати в інформації свого профілю. Ви можете як додавати, так і видаляти картки. Основний спосіб оплати буде змінено одразу після додавання — таким чином ви зможете оформити нове замовлення Glovo без жодних затримок.

У чому переваги використання Glovo?

Скучили за своєю улюбленою стравою? Не вистачає часу на всі справи? Закінчився лід на вечірці у друзів? Просто оформіть замовлення, і наші кур’єри доставлять вам усе, що потрібно. Їжа, продукти, медикаменти, подарунки, снеки — і це ще не повний перелік того, що доставляє Glovo у вашому місті... Ви замовляєте, ми доставляємо!
Додаток Glovo можна завантажити на планшети та смартфони, що працюють під управлінням операційної системи iOS (у магазині App Store) та Android (у магазині Play Store).
Для коректної роботи платформи надайте додатку доступ до інформації про ваше місцезнаходження та ввімкніть сповіщення.
Якщо ви не завантажили додаток, ви також можете оформити замовлення на веб-сайті glovoapp.com.

Способи оплати й інциденти

Коли мені доставлять моє замовлення?

Якщо для вашого замовлення вже призначено кур'єра, ви можете стежити за його переміщенням у режимі реального часу та зв'язуватися з ним у разі виникнення будь-яких запитань. Якщо для вашого замовлення ще не призначено кур'єра, ваше замовлення залишатиметься у системі у статусі очікування розподілу. Якщо ми очікуємо великі затримки, у верхній частині додатку буде показано повідомлення жовтого кольору. Замовлення, для якого ще не призначено кур'єра, можна скасувати безкоштовно.

Неповне замовлення або неправильні продукти

Якщо вам доставлено неповне замовлення або неправильні продукти, перейдіть до вашого профілю у додатку та натисніть "Допомога". Ми зв'яжемося з вами та вирішимо вашу проблему якомога швидше.

Замовлення доставлено в неналежному стані

Якщо замовлення доставлено вам в неналежному стані, перейдіть до вашого профілю у додатку та натисніть "Допомога". Ми зв'яжемося з вами та вирішимо вашу проблему якомога швидше.

Я хочу скасувати своє замовлення. Чи стягуватиметься плата за скасування?

Ви можете скасовувати замовлення, але з вас може стягуватися плата за скасування.

Для замовлень, пов'язаних з доставкою їжі, з вас буде стягуватися сума, розмір якої залежить від наступних факторів.
(1) Якщо заклад вже прийняв і почав готувати ваше замовлення, з вас буде стягнуто вартість замовлених продуктів.
(2) Якщо для вашого замовлення вже призначено кур'єра, з вас буде стягнуто комісію за скасування.
(3) Якщо заклад вже прийняв і почав готувати ваше замовлення, і для доставки замовлення було призначено кур'єра, з вас буде стягнуто вартість замовлених продуктів і комісію за скасування.
(4) Якщо кур'єр дістався до пункту доставки і завершив виконання замовлення, з вас буде стягнуто вартість замовлених продуктів і вартість доставки. Звертаємо вашу увагу, що повернення замовлень, пов'язаних з доставкою їжі, не є можливим.

Для замовлень, які не пов'язані з доставкою їжі, ви можете скасувати замовлення безкоштовно до тих пір, поки кур'єр не прийняв ваш запит. Однак, якщо ви скасуєте замовлення після призначення кур'єра для вашого замовлення, з вас буде стягнуто повну вартість базової послуги доставки. Якщо в момент скасування кур'єр вже забрав замовлення або виконує кур'єрську доставку, ви можете запитати кур'єра про можливість повернення товару. У цьому випадку вам все одно доведеться оплатити повну вартість замовленого товару, вартість доставки та вартість послуги повернення. Якщо кур'єр зможе повернути товар, вам буде відшкодовано вартість товару. Для уточнення: з вас буде стягнуто повну вартість послуги доставки, включаючи вартість продукту і вартість доставки, а також вартість послуги з повернення.

Як я можу скасувати або змінити своє замовлення?

Якщо ви бажаєте внести зміни до вашого замовлення, просто зв'яжіться з вашим кур'єром. Щойно він прийме ваше замовлення, ви зможете зателефонувати один одному, щоб ефективно вирішити будь-які питання.

Я не розміщував(-ла) доставлене мені замовлення. Що робити?

Що сталося? Чи відповідає доставлене вам замовлення описові товару? Нам хотілося б отримати інформацію від вас, щоб уникнути подібних ситуацій у майбутньому. Проте запити на повернення та скарги щодо продукту слід направляти безпосередньо у місцевий заклад без участі Glovo як посередника. Незважаючи на вищевказане, у разі, якщо ви використовували нашу платформу для замовлення продуктів McDonald's з випадаючого списку, зв'яжіться безпосередньо з Glovo.

Які типи банківських карток ви приймаєте?

Ми приймаємо картки Visa, MasterCard та American Express

Які способи оплати я можу використовувати?

У різних країнах Glovo підтримує різні способи оплати. Під час оформлення замовлення ви побачите, які способи оплати доступні у вашій країні, та зможете вибрати зручний для вас спосіб оплати з випадаючого меню. У разі оплати карткою, ми приймаємо кредитні і дебетові картки, у тому числі картки Visa, Mastercard та American Express. У разі оплати готівкою, ми приймаємо оплату тільки у місцевій валюті.

Чи безпечно давати дані моєї кредитної картки?

Оплата за допомогою нашого додатка — це цілком безпечно. Щоб максимально захистити ваші дані, ми не зберігаємо жодної банківської інформації. Ми використовуємо ту ж платіжну платформу, що й Twitter, Shopify або Instacart.

Як надіслати запит на інвойс?

Якщо ви хочете отримати інвойс на замовлені продукти, зв'яжіться напряму із закладом.
Якщо ви хочете отримувати інвойси за послуги Glovo, просто вкажіть інформацію для виставлення інвойсу у відповідних полях у вашому профілі в додатку. Якщо у вас виникнуть будь-які запитання або знадобиться інша допомога, просимо звернутися до служби підтримки.
Якщо ви більше не хочете отримувати інвойси, натисніть "Видалити інформацію та припинити отримувати інвойси" на тій же сторінці профілю.

Чому мене попросили підтвердити свою особу?

Ми прагнемо забезпечувати максимальну надійність і безпечність нашої платформи для всіх користувачів Glovo. Саме тому, у разі виявлення незвичної активності, наші агенти можуть попросити вас надати документи, що посвідчують вашу особу. Якщо ви отримали такий запит, надайте необхідні документи, щоб продовжити використовувати свій обліковий запис Glovo.

Для нас дуже важлива безпека наших користувачів — будь ласка, не надавайте інформацію про ваш обліковий запис і спосіб оплати особам, що не є співробітниками компанії Glovo. Для максимальної безпеки ваших даних не використовуйте однакові паролі для всіх своїх облікових записів.
Якщо ви підозрюєте, що хтось використовує вашу кредитну/дебетову картку на нашій платформі без вашої згоди, будь ласка, негайно повідомте нас про це за допомогою контактної форми та зверніться по допомогу до вашого банку та відповідних органів.

Інші питання

Як скористатися промо-кодом?

У вашому профілі у додатку є розділ "Промо-код". Просто введіть код, активуйте його й отримайте знижку.
*Термін дії коду, а також його дійсність, може змінюватися без попереднього повідомлення з боку Glovo, залежно від умов рекламних кампаній.

Чи слід давати гроші "на чай"?

Як бажаєте! Якщо, на вашу думку, кур'єр заслужив гроші "на чай", то чому б і ні? Ми дозволяємо кур'єрам отримувати (але забороняємо просити) гроші "на чай".

Що таке комісія за послуги?

Комісія за послуги – це плата за наш сервіс, яку ми додаємо до вартості продукту.

Як перевірити інформацію про мій промо-код / баланс?

Якщо ви отримали бонус у вигляді безкоштовної доставки або кредиту та хочете перевірити ваш баланс або дізнатися, як скористатися бонусом, перейдіть у розділ «Промо-коди» у вашому профілі. За замовчуванням, промо-код застосовується до вашого наступного замовлення Glovo. Бонуси, які не були використані під час оформлення одного замовлення, будуть застосовані до вашого наступного замовлення.
Якщо ви отримали спеціальний промо-код* від закладу або в рамках рекламної кампанії, ви можете додати його на тій же сторінці профілю («Промо-коди»). Доданий промо-код буде автоматично застосовано до вашого наступного замовлення.
*Звертаємо вашу увагу на те, що для спеціальних промо-кодів можуть діяти особливі умови. Також промо-коди можуть діяти лише протягом обмеженого періоду часу.

Чому на моєму рахунку є платіж, що очікує списання, та коли будуть списані кошти?

Авторизована сума — це тимчасово заблокована сума ваших коштів, яка в банківській виписці іноді відображається в одному списку з іншими, вже здійсненими, платежами (це залежить від вашого банку). Сума резервується Glovo, щоб гарантувати наявність на вашому балансі достатніх коштів для оплати замовлення. Ось що відбувається після авторизації цієї суми: (1) Якщо замовлення було виконано успішно, на додаток до вже проведеної транзакції ("авторизація") ми проводимо транзакцію ("списання"), і тільки в цей момент Glovo отримує кошти з вашого рахунку. (2) Якщо кінцева сума менше заблокованої (наприклад, деякі з замовлених продуктів були відсутні), ми проводимо "списання" кінцевої суми за замовлення, а залишок заблокованих коштів повертається на ваш рахунок. (3) Якщо кінцева вартість замовлення більше заблокованої суми, ми негайно знімаємо блокування коштів і робимо спробу списати правильну кінцеву суму, використовуючи той самий спосіб оплати. У більшості випадків розблокування (і повернення коштів на ваш рахунок) відбувається майже миттєво. Однак процедура скасування авторизації платежів у деяких банках може тривати декілька днів (все залежить від політики кожного окремого банку). Для отримання точної інформації щодо платежів у вашій банківській виписці прохання звертатися безпосередньо до свого банку.

Чи може Користувач отримати доступ до історії чатів, що ведуться на платформі або в додатку GLOVO, і як саме це зробити?

Користувач може в будь-який час отримати історію кожного чату, проведеного на платформі або в додатку Glovo.
Історію чатів можна отримати, звернувшися до нашого агента з вказанням правильної причини: «Право на обмеження» (Допомога > Політики > Право на обмеження). Якщо ви правильно вибрали причину звернення, до чату підключиться наш агент, який надасть потрібну вам інформацію.