Afegeix la teva adreça

Mercado De Tetuán

Mercado De Tetuán

Lliurament gratuït en la primera comanda
store rating --
store eta -
store rating
5,49 €
Gratis
Glovo Prime
Prime
square icon

Seccions

Explora establiments similars en aquesta categoria:

La teva comanda

Preguntes freqüents

Jak zamówić dostawę z Mercado De Tetuán w mieście Madrid?
Aby zamówić dostawę z Mercado De Tetuán w mieście Madrid, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Mercat local”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Mercado De Tetuán w mieście Madrid jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Co mogę zamówić z Mercado De Tetuán w mieście Madrid?
Mercado De Tetuán oferuje zróżnicowane artykuły. Spójrz na listę produktów i wybierz to, co chcesz zamówić z Mercado De Tetuán.
Ile kosztuje dostawa z Mercado De Tetuán w mieście Madrid?
Opłatę za dostawę z Mercado De Tetuán w mieście Madrid możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Czy oferta Mercado De Tetuán jest dostępna w Prime?
No. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!
Czy w Mercado De Tetuán obowiązuje minimalna wartość zamówienia?
Aby zrealizować zamówienie w Mercado De Tetuán, musi ono osiągnąć wymaganą kwotę minimalną. Jeśli nie możesz jej osiągnąć, musisz uiścić opłatę dodatkową, a wtedy glovo dotrze do Ciebie bez żadnych przeszkód!