Domino's Pizza

Domino's Pizza

square icon

Secções

Mais vendidos

3 pizzas medianas
56,97 €
2 pizzas medianas
26,99 €
Texas BBQ Crispy
-30%
Salsa BBQ texas, queso 100% mozzarella, bacon crispy, bacon, pollo a la parrilla, carne de vacuno, queso cheddar en el borde y salsa
14,69 € 20,99 €
Cuatro Quesos
-30%
Salsa de tomate o crema fresca, queso 100% mozzarella, cheddar, emmental y gorgonzola.
13,99 € 19,99 €
Pecado Carnal
-30%
Salsa de tomate, extra de queso 100% mozzarella, ternera especiada, bacon, pepperoni y york.
13,99 € 19,99 €

Vê lojas semelhantes nesta categoria:

O teu pedido

Perguntas frequentes

Jak zamówić dostawę z Domino's Pizza w mieście Vilafranca del Penedès?
Aby zamówić dostawę z Domino's Pizza w mieście Vilafranca del Penedès, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Pizza”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Domino's Pizza w mieście Vilafranca del Penedès jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z Domino's Pizza w mieście Vilafranca del Penedès?
Opłatę za dostawę z Domino's Pizza w mieście Vilafranca del Penedès możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z Domino's Pizza w mieścieVilafranca del Penedès?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Domino's Pizza możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy oferta Domino's Pizza jest dostępna w Prime?
Não. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!
Jakie produkty można zamawiać z Domino's Pizza?
Domino's Pizza oferuje produkty w kategorii „Pizza”. Zobacz listę produktów powyżej i sprawdź, co możesz zamówić. Nie zapomnij, by sprawdzić ofertę innych punktów z kategorii Pizza w mieście Vilafranca del Penedès.