Pet Home

square icon

Разделы

Самое популярное

Самое популярное

Hills Gastrointestinal Biome Para Perros Pequeños (1Kg)
21,40 €
Sanicat Arena De Silice Sin Perfume (3.8Lts)
11,80 €

Смотреть похожие заведения в этой категории:

Ваш заказ

Часто задаваемые вопросы

Як замовити доставку із закладу «Pet Home» у м. Мадрид?
Щоб замовити доставку із закладу «Pet Home» у м. Мадрид, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Для домашних животных”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Pet Home» до вашого району м. Мадрид. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Мадрид. Скільки коштує доставка із закладу «Pet Home»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Pet Home» при замовленні у м. Мадрид, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Мадрид. Скільки займає доставка із закладу «Pet Home»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Pet Home» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Pet Home» у програмі Prime?
Нет. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Які товари доступні у закладі «Pet Home»?
У закладі «Pet Home» можна замовити товари з категорії «Для домашних животных». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Мадрид, що працюють у категорії «Для домашних животных».