Controlla se questo locale consegna al tuo indirizzo
Qual è il tuo indirizzo?
Usa la posizione attuale
Inserisci il tuo indirizzo per conoscere i locali vicino a te
Qual è il tuo indirizzo?
Usa la posizione attuale

Farmacia della Stazione

store rating 87%
store eta -
store rating
Glovo Prime
Prime
square icon

Sezioni

Guarda locali simili in questa categoria:

Il tuo ordine

Domande frequenti

Як замовити доставку із закладу «Farmacia della Stazione» у м. Bologna?
Щоб замовити доставку із закладу «Farmacia della Stazione» у м. Bologna, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії « Parafarmacia”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Farmacia della Stazione» до вашого району м. Bologna. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Bologna. Скільки коштує доставка із закладу «Farmacia della Stazione»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Farmacia della Stazione» при замовленні у м. Bologna, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Bologna. Скільки займає доставка із закладу «Farmacia della Stazione»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Farmacia della Stazione» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Farmacia della Stazione» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Які оцінки отримує заклад «Farmacia della Stazione» від інших клієнтів?
Заклад «Farmacia della Stazione» рекомендує багато клієнтів (87%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.