Dodaj adresu

Restoran Zheng He

Restoran Zheng He

Dodatna naknada za porudžbine male vrijednosti: 1 EUR za porudžbinu ispod 6 EUR

store rating 98%
store eta -
store rating
1,79 €
Glovo Prime
Prime

Dodatna naknada za porudžbine male vrijednosti: 1 EUR za porudžbinu ispod 6 EUR

square icon

Odeljci

Tvoja narudžbina

Česta pitanja

Jak zamówić dostawę z Restoran Zheng He w mieście Podgorica?
Aby zamówić dostawę z Restoran Zheng He w mieście Podgorica, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Piletina”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Restoran Zheng He w mieście Podgorica jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Ile kosztuje dostawa z Restoran Zheng He w mieście Podgorica?
Opłatę za dostawę z Restoran Zheng He w mieście Podgorica możesz sprawdzić u góry strony. Zobaczysz ją też w podsumowaniu kosztów przed złożeniem zamówienia.
Jak długo trwa dostawa z Restoran Zheng He w mieściePodgorica?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Restoran Zheng He możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy Restoran Zheng He oferuje promocje w Glovo?
Warto poszukać produktów objętych zniżkami i ofert specjalnych oznaczonych na żółto. Czasami trafiają się ciekawe okazje, takie jak „2 w cenie 1” lub tańsza dostawa!
Czy oferta Restoran Zheng He jest dostępna w Prime?
Ne. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!