Pierwszy raz w Glovo? Zarejestruj się! Możesz wygrać darmową dostawę

Fabryka Pizzy

Fabryka Pizzy

Fabryka Pizzy

store rating 86%
9,99 zł

Doliczymy opłatę za obsługę

W tej chwili lokal jest zamknięty. Szukasz podobnego miejsca?

Mule

Mule 500g
Podawane na dwa sposoby z pieczywem czosnkowym
48,00 zł
Mule w sosie pomidorowym z papryczkami chili 500g HOT
48,00 zł

Sprawdź podobne punkty w tych kategoriach:

Twoje Glovo

Często zadawane pytania

Як замовити доставку із закладу «Fabryka Pizzy» у м. Kraków?
Щоб замовити доставку із закладу «Fabryka Pizzy» у м. Kraków, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Włoskie”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Fabryka Pizzy» до вашого району м. Kraków. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Kraków. Скільки коштує доставка із закладу «Fabryka Pizzy»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Fabryka Pizzy» при замовленні у м. Kraków, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Kraków. Скільки займає доставка із закладу «Fabryka Pizzy»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Fabryka Pizzy» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Fabryka Pizzy» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Fabryka Pizzy»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Fabryka Pizzy’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.