Pierwszy raz w Glovo? Zarejestruj się! Możesz wygrać darmową dostawę

bp Wild Bean Cafe

bp Wild Bean Cafe

bp Wild Bean Cafe

store rating 93% Bardzo dobrze
9,99 zł

Doliczymy opłatę za obsługę

W tej chwili lokal jest zamknięty. Szukasz podobnego miejsca?

Szybka Przekąska

Hot Dog Polski + Frytki
Tradycyjna kiełbasa w pszennej półbagietce, z dodatkiem sosu musztardowo miodowego, ogórków konserwowych, cebulki prażonej i dodatkowych sosów do wyboru.    
17,99 zł
Polędwiczki z Frytkami
Najelpsza przekąska - polędwiczki z Frytkami
15,99 zł
Hot Dog Berlinka z Frytkami
Najelpsza z przekąsek - Hot Dog Berlinka oraz frytki
14,99 zł
Hot Dog Kabanos z Frytkami
Najelpsza z przekąsek - Hot Dog Kabanos oraz frytki
14,99 zł

Sprawdź podobne punkty w tych kategoriach:

Twoje Glovo

Często zadawane pytania

Як замовити доставку із закладу «bp Wild Bean Cafe» у м. Szczecin?
Щоб замовити доставку із закладу «bp Wild Bean Cafe» у м. Szczecin, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Śniadanie”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «bp Wild Bean Cafe» до вашого району м. Szczecin. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Szczecin. Що можна замовити у закладі «bp Wild Bean Cafe»?
Заклад «bp Wild Bean Cafe» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «bp Wild Bean Cafe» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Szczecin. Скільки коштує доставка із закладу «bp Wild Bean Cafe»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «bp Wild Bean Cafe» при замовленні у м. Szczecin, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Szczecin. Скільки займає доставка із закладу «bp Wild Bean Cafe»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «bp Wild Bean Cafe» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «bp Wild Bean Cafe» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!