Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Adaugă-ți adresa

Carturesti

Carturesti

store rating 100% Excelent
14,99 RON

Pungile se achita separat, pe bonul fiscal.

Programează pentru 10:00

Multimedia

Ceai si accesorii

Poți returna acest produs ducându-l la magazin împreună cu chitanța.  

Caută magazine similare din aceste categorii:

glovo-ul tău

Întrebări frecvente

Як замовити доставку із закладу «Carturesti» у м. Timișoara?
Щоб замовити доставку із закладу «Carturesti» у м. Timișoara, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Cărți”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Carturesti» до вашого району м. Timișoara. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Timișoara. Що можна замовити у закладі «Carturesti»?
Заклад «Carturesti» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Carturesti» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Чи пропонує заклад «Carturesti» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Carturesti»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Carturesti’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які оцінки отримує заклад «Carturesti» від інших клієнтів?
Заклад «Carturesti» рекомендує багато клієнтів (100%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.