¿Tu primera vez aquí? Regístrate para poder ganar un envío gratis.

Añade tu dirección

Frankie Gallo Cha Cha Cha

Preguntas frecuentes

Як замовити доставку із закладу «Frankie Gallo Cha Cha Cha» у м. Barcelona?
Щоб замовити доставку із закладу «Frankie Gallo Cha Cha Cha» у м. Barcelona, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Italiana”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Frankie Gallo Cha Cha Cha» до вашого району м. Barcelona. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Barcelona. Що можна замовити у закладі «Frankie Gallo Cha Cha Cha»?
Заклад «Frankie Gallo Cha Cha Cha» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Frankie Gallo Cha Cha Cha» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Barcelona. Скільки коштує доставка із закладу «Frankie Gallo Cha Cha Cha»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Frankie Gallo Cha Cha Cha» при замовленні у м. Barcelona, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Barcelona. Скільки займає доставка із закладу «Frankie Gallo Cha Cha Cha»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Frankie Gallo Cha Cha Cha» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Frankie Gallo Cha Cha Cha» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!