Comprueba si puedes hacer un pedido a este establecimiento
¿Cuál es tu dirección?
Utilizar la ubicación actual
Introduce tu dirección para saber qué hay cerca de ti
¿Cuál es tu dirección?
Utilizar la ubicación actual

Estanco

store rating --
store eta -
store rating
Glovo Prime
Prime
square icon

Secciones

Lo más vendido

Lo más vendido

Blu Bar Sandía Ice 20 Mg 600 Puffs
8,95 ₴

Explora establecimientos similares en esta categoría:

Tu pedido

Preguntas frecuentes

Як замовити доставку із закладу «Estanco» у м. Tenerife?
Щоб замовити доставку із закладу «Estanco» у м. Tenerife, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Vapeo”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Estanco» до вашого району м. Tenerife. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Tenerife. Що можна замовити у закладі «Estanco»?
Заклад «Estanco» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Estanco» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Чи пропонує заклад «Estanco» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Estanco» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Estanco»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Estanco’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.