Añade tu dirección

Tu Tienda Repsol

square icon

Secciones

Tu pedido

Preguntas frecuentes

Як замовити доставку із закладу «Tu Tienda Repsol» у м. Zaragoza?
Щоб замовити доставку із закладу «Tu Tienda Repsol» у м. Zaragoza, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Conveniencia”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Tu Tienda Repsol» до вашого району м. Zaragoza. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Zaragoza. Що можна замовити у закладі «Tu Tienda Repsol»?
Заклад «Tu Tienda Repsol» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Tu Tienda Repsol» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Zaragoza. Скільки коштує доставка із закладу «Tu Tienda Repsol»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Tu Tienda Repsol» при замовленні у м. Zaragoza, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Tu Tienda Repsol» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Які оцінки отримує заклад «Tu Tienda Repsol» від інших клієнтів?
Заклад «Tu Tienda Repsol» рекомендує багато клієнтів (73%), які зробили там хоча б одне замовлення. Замовте прямо зараз і дізнайтеся, чи погоджуєтеся ви з більшістю користувачів.