Découvrez si cet établissement livre chez vous
Quelle est votre adresse ?
Utiliser ma position
Saisissez votre adresse pour voir ce qu'il y a dans le coin
Quelle est votre adresse ?
Utiliser ma position
square icon

Sections

Parcourir les établissements de cette catégorie

Votre commande

Questions fréquemment posées

Я зараз у місті Malaga. Що можна замовити у закладі «Kiwoko»?
Заклад «Kiwoko» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Kiwoko» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Malaga. Скільки коштує доставка із закладу «Kiwoko»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Kiwoko» при замовленні у м. Malaga, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Malaga. Скільки займає доставка із закладу «Kiwoko»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Kiwoko» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Kiwoko» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Kiwoko» у програмі Prime?
Non. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!