Adiciona a tua morada

La Tía María

La Tía María

Entrega grátis no primeiro pedido
store rating 93%
store eta -
store rating
4,99 €
Grátis
square icon

Secções

Vê lojas semelhantes nesta categoria:

O teu pedido

Perguntas frequentes

Як замовити доставку із закладу «La Tía María» у м. Madrid?
Щоб замовити доставку із закладу «La Tía María» у м. Madrid, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «CBD”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «La Tía María» до вашого району м. Madrid. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Madrid. Що можна замовити у закладі «La Tía María»?
Заклад «La Tía María» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «La Tía María» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Madrid. Скільки коштує доставка із закладу «La Tía María»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «La Tía María» при замовленні у м. Madrid, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Madrid. Скільки займає доставка із закладу «La Tía María»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «La Tía María» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «La Tía María» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!