ახალი ხარ? დარეგისტრირდი, რათა მიიღო უფასო მიტანის მოგების შანსი.

შეიყვანეთ მისამართი

Munchies By Foodgoddess

ხშირად დასმული კითხვები

Як замовити доставку із закладу «Munchies By Foodgoddess» у м. თბილისი?
Щоб замовити доставку із закладу «Munchies By Foodgoddess» у м. თბილისი, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «ბურგერი”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Munchies By Foodgoddess» до вашого району м. თბილისი. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті თბილისი. Скільки займає доставка із закладу «Munchies By Foodgoddess»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Munchies By Foodgoddess» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Munchies By Foodgoddess» у програмі Prime?
არა. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Munchies By Foodgoddess»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Munchies By Foodgoddess’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.
Які товари доступні у закладі «Munchies By Foodgoddess»?
У закладі «Munchies By Foodgoddess» можна замовити товари з категорії «ბურგერი». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста თბილისი, що працюють у категорії «ბურგერი».