Вы тут недавно? Регистрируйтесь и выигрывайте бесплатную доставку.

Добавьте свой адрес

Olivier

Часто задаваемые вопросы

Як замовити доставку із закладу «Olivier» у м. Алматы?
Щоб замовити доставку із закладу «Olivier» у м. Алматы, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Итальянская”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Olivier» до вашого району м. Алматы. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Алматы. Скільки коштує доставка із закладу «Olivier»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Olivier» при замовленні у м. Алматы, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «Olivier» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Olivier» у програмі Prime?
Нет. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Olivier»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Olivier’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.