Pierwszy raz w Glovo? Zarejestruj się! Możesz wygrać darmową dostawę

Dodaj adres

KebArt & Sushi

KebArt & Sushi

store rating 87%
5,99 zł
W tej chwili lokal jest zamknięty. Szukasz podobnego miejsca?
Śledzenie na żywo jest niedostępne. Zamówienia są dostarczane bezpośrednio przez punkt.

Sprawdź podobne punkty w tych kategoriach:

Twoje Glovo

Często zadawane pytania

Як замовити доставку із закладу «KebArt & Sushi» у м. Szczecin?
Щоб замовити доставку із закладу «KebArt & Sushi» у м. Szczecin, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Kebab”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «KebArt & Sushi» до вашого району м. Szczecin. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Szczecin. Що можна замовити у закладі «KebArt & Sushi»?
Заклад «KebArt & Sushi» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «KebArt & Sushi» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Szczecin. Скільки коштує доставка із закладу «KebArt & Sushi»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «KebArt & Sushi» при замовленні у м. Szczecin, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Чи пропонує заклад «KebArt & Sushi» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «KebArt & Sushi» у програмі Prime?
Nie. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!