És novo na app? Regista-te e podes ganhar uma entrega grátis.

Adiciona a tua morada

Koisas Dadultos

Perguntas frequentes

Як замовити доставку із закладу «Koisas Dadultos» у м. Almada?
Щоб замовити доставку із закладу «Koisas Dadultos» у м. Almada, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Jogos”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Koisas Dadultos» до вашого району м. Almada. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Almada. Скільки коштує доставка із закладу «Koisas Dadultos»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Koisas Dadultos» при замовленні у м. Almada, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Almada. Скільки займає доставка із закладу «Koisas Dadultos»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Koisas Dadultos» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи бере участь заклад «Koisas Dadultos» у програмі Prime?
Não. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
Чи існує у закладі «Koisas Dadultos» мінімальна сума замовлення?
Так, у закладі «Koisas Dadultos» встановлено мінімальну суму товарів у кошику. Проте не хвилюйтеся — при замовленні на меншу суму вам доведеться оплатити додатковий збір, але доставка вашого замовлення Glovo буде здійснена в будь-якому випадку!