Add your address

Entrepanes Diaz

Entrepanes Diaz

store rating 80%
store eta -
store rating
3,49 €
Glovo Prime
Prime
square icon

Sections

Your order

Frequently asked questions

Jak zamówić dostawę z Entrepanes Diaz w mieście Barcelona?
Aby zamówić dostawę z Entrepanes Diaz w mieście Barcelona, otwórz stronę internetową lub aplikację Glovo i wybierz odpowiednią kategorię (np. Mediterranean”). Potem podaj swój adres i sprawdź, czy dostawa z Entrepanes Diaz w mieście Barcelona jest możliwa. Następnie wybierz produkt i dodaj go do swojego zamówienia. Po zapłaceniu rozpocznie się przygotowywanie Twojego zamówienia i wkrótce kurier dostarczy Ci je pod same drzwi.
Jak długo trwa dostawa z Entrepanes Diaz w mieścieBarcelona?
Po określeniu adresu zobaczysz szacowany czas dostawy dla punktów w Twojej okolicy. Szacowany czas dostawy z Entrepanes Diaz możesz także sprawdzić w danych zamówienia przy kasie.
Czy oferta Entrepanes Diaz jest dostępna w Prime?
No. Prime jest subskrypcją oferowaną przez Glovo, która zapewnia nieograniczone bezpłatne dostawy od wybranych partnerów oraz inne korzyści!
Kiedy mogę zamówić dostawę z Entrepanes Diaz?
Zamówienia możesz złożyć w godzinach otwarcia Entrepanes Diaz’s. Dostawa jest bardzo szybka, więc Twoje glovo błyskawicznie do Ciebie dotrze! Możesz również zaplanować dostawę w dogodnym dla siebie terminie, nawet jeśli punkt jest w danej chwili zamknięty.
Jakie produkty można zamawiać z Entrepanes Diaz?
Entrepanes Diaz oferuje produkty w kategorii „Mediterranean”. Zobacz listę produktów powyżej i sprawdź, co możesz zamówić. Nie zapomnij, by sprawdzić ofertę innych punktów z kategorii Mediterranean w mieście Barcelona.