Ești nou? Înscrie-te pentru șansa de a câștiga o livrare gratuită.

Adaugă-ți adresa

Mercado De Ibiza

Întrebări frecvente

Я зараз у місті Madrid. Що можна замовити у закладі «Mercado De Ibiza»?
Заклад «Mercado De Ibiza» пропонує великий асортимент товарів, які ви можете замовити будь-коли. Ознайомтеся з каталогом товарів, які заклад «Mercado De Ibiza» пропонує своїм клієнтам, та оберіть ті з них, які хотілося б замовити.
Я зараз у місті Madrid. Скільки коштує доставка із закладу «Mercado De Ibiza»?
Щоб дізнатися, скільки коштує доставка із закладу «Mercado De Ibiza» при замовленні у м. Madrid, див. вартість доставки у верхній частині сторінки. Ви також зможете побачити цю інформацію у деталізації вартості перед розміщенням замовлення.
Я зараз у місті Madrid. Скільки займає доставка із закладу «Mercado De Ibiza»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Mercado De Ibiza» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Mercado De Ibiza» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Які товари доступні у закладі «Mercado De Ibiza»?
У закладі «Mercado De Ibiza» можна замовити товари з категорії «Internațională». Ознайомтеся з асортиментом товарів, щоб дізнатися, що саме можна замовити. Також можемо порадити вам переглянути інші заклади міста Madrid, що працюють у категорії «Internațională».