¿Tu primera vez aquí? Regístrate para poder ganar un envío gratis.

Añade tu dirección

Nikkei 103

Preguntas frecuentes

Як замовити доставку із закладу «Nikkei 103» у м. Barcelona?
Щоб замовити доставку із закладу «Nikkei 103» у м. Barcelona, достатньо зайти на веб-сайт або відкрити додаток Glovo, а потім перейти до категорії «Asiática”». Потім введіть свою адресу, щоб дізнатися, чи доступна доставка із закладу «Nikkei 103» до вашого району м. Barcelona. Виберіть потрібні продукти та додайте їх до свого замовлення. Тепер вам потрібно зробити оплату. Відразу після цього почнеться приготування замовлення, і вже незабаром кур'єр привезе його прямо до ваших дверей.
Я зараз у місті Barcelona. Скільки займає доставка із закладу «Nikkei 103»?
Додавши свою адресу доставки, ви зможете побачити інформацію про орієнтовний час доставки окремо для кожного закладу поруч із вами. Орієнтовний час доставки із закладу «Nikkei 103» також можна побачити на сторінці оплати вашого замовлення.
Чи пропонує заклад «Nikkei 103» акції або бонуси користувачам Glovo?
Звертайте увагу на товари, що пропонуються зі знижкою, а також на поточні пропозиції, виділені в додатку жовтим кольором. Якщо вам пощастить, ви зможете знайти такі вигідні спеціальні пропозиції, як 2 за ціною 1 або доставка зі знижкою!
Чи бере участь заклад «Nikkei 103» у програмі Prime?
No. Підписка на Prime дає користувачам право не лише на необмежені безкоштовні доставки з деяких партнерських закладів, а й дозволяє скористатися іншими перевагами!
В який час можна замовляти доставку із закладу «Nikkei 103»?
Розмістити замовлення можна в будь-який час, коли заклад «Nikkei 103’s» відкрито на нашій платформі. Замовивши у додатку або на веб-сайті, ви отримаєте фірмову швидку доставку і зможете насолоджуватися вашим замовленням Glovo вже за кілька хвилин! Ви також можете запланувати доставку на зручний для вас час, навіть якщо обраний заклад у цей час закритий.